• 2% z dane

• Vážení rodičia a priatelia školy,
              pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!
              Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!
              Finančné prostriedky budú použité na:

- skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
              - skvalitnenie vybavenia školy
              Keďže naše OZ vzniklo len v januári 2023 nevieme sa uchádzať o 2% a preto tento rok ich ešte prijmeme na pôvodné údaje nižšie.
              Informácie pre darovanie 2%:
              SRRZ - RZ pri Základnej škole s materskou školou
              Školská 3, Šúrovce 91925
              IČO: 173196170261
              číslo účtu: SK24 7500 0000 0040 3235 3925

Viac o tom, kde sme použili Vaše príspevky nájdete :
              Ak potrebujete tlačivo, dostanete ho v škole, alebo nám napíšte na rrsurovce@gmail.com

• Kŕmidlo pre vtáčiky

• Žiaci 2. B nezabúdajú ani na vtáčiky, ktoré to majú v zime s potravou ťažšie. Na hodine výtvarnej výchovy vyrobili kŕmidlá zo šišiek a dosypali krmivo aj do vytvorených vtáčích kŕmidiel. Nasledujúce týždne ich budú kontrolovať a semienka dopĺňať. P. uč. Brošová Do fotogalérie bol pridaný nový album Kŕmidlo pre vtáčiky.