• Začiatok nového školského roka 2024/2025 v MŠ

Milí rodičia,

začiatok nového školského roka sa nám nezadržateľne blíži. Materská škola začína svoju prevádzku dňa 02.09.2024 v štandardnom prevádzkovom čase od 6:30 hod. do 16:00 hod.

Deti budú potrebovať papučky na prezutie, pyžamko a oblečenie na prezlečenie. Deti, ktoré prichádzajú do MŠ po prvý krát, budú mať adaptačný pobyt do 12:00 hod. Skrinky detí v šatni sú označené menami detí a značkami.Všetky ostatné informácie dostanete priamo od pani učiteliek v priebehu prvého týždňa prevádzky.

Údaje ohľadom Edupage dostanete v priebehu prvého týždňa.

Tešíme sa na Vás.

• Organizácia začiatku šk.roka 2024/25

• Milí rodičia, milí žiaci,

veríme, že ste si počas letných prázdnin oddýchli a načerpali sily do nového školského roka. Tešíme sa na Vás v pondelok 02.09.2024 a posielame bližšie informácie k organizácii prvých dní v škole:

02.09. (pondelok)

7:30 - 8:30     slávnostná svätá omša k začiatku šk.roka v kostole

8:30 - 8:45     zhromažďovanie žiakov v areáli školy

8:45               slávnostné otvorenie školského roka 2024/25 na školskom dvore (v prípade nepriaznivého                             počasia v budove školy)

9:00  - 9:30     uvítanie šk.roka s triednymi učiteľmi v triedach

od 9:30           samostatný odchod domov (ŠKD ani obedy v prvý deň ešte nie sú)

Po základných informáciách v triede prvákov sa žiaci a rodičia prvákov v sprievode pani učiteľky premiestnia na Obecný úrad, kde budú slávnostne uvítaní do 1.ročníka. Nasleduje fotenie prvákov.

03.09. (utorok)

1.ročník      - 3 vyučovacie hodiny denne utorok-piatok (adaptačný týždeň prvákov)

2.-4.ročník  - 4 vyučovacie hodiny

5.-9.ročník  - 5 vyučovacích hodín

V ďalšie dni už vyučovanie prebieha podľa platného rozvrhu hodín.

S pozdravom,

Kolektív ZŠ s MŠ v Šúrovciach

• Poplatky školská jedáleň

• Informácia o poplatkoch ohľadom stravy v školskej jedálni.  Rodičia, ktorí majú prihlásené dieťa na stravu v školskej jedálni v ZŠ alebo v MŠ je potrebné uhradiť poplatky týkajúce sa stravy a režijných nákladov. Všetky potrebné čísla účtov a presné sumy sú uvedené na našej stránke školy v časti školská jedáleň -platba a je dôležité do poznámky uviesť meno dieťaťa a triedu.

• Rodičovské združenie MŠ

• Milí rodičia,

pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 22. augusta 2024 (štvrtok) o 15.30 hod v budove materskej školy. Tešíme sa na Vašu účasť.