Našu školu navštívil vzácny hosť, skúsený včelár pán Buzalka, ktorý žiakom 3.A a 3.B poodhalil fascinujúci svet včiel. Počas pútavej besedy sme sa dozvedeli, ako funguje život v úli, prečo sú včielky pre našu prírodu nenahraditeľné a čo všetko obnáša práca včelára.
Najsladšou bodkou na záver bola ochutnávka domáceho medu, ktorá vyčarila úsmev na tvárach všetkých detí. Čerstvý med chutil úžasne a stal sa najlepším dôkazom šikovnosti našich malých usilovných pomocníkov.
Pánovi Buzalkovi srdečne ďakujeme za jeho čas, pútavé rozprávanie a sladké darčeky. Bol to pre nás nielen poučný, ale aj veľmi chutný zážitok!
Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda so včelárom .
