13.2. sa uskutočnilo základné kolo vo vybíjanej žiačok 6. a 7. ročníka. Naše dievčatá sa vo vyrovnanom turnaji umiestnili na krásnom 2. mieste. Od prvého miesta nás delil prehratý zápas so súperkami z Cífera. Uspeli sme v zápasoch proti J. Bohuniciam, M. Gorkého (TT), Vančurova (TT). Dievčatá blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy. p. uč. Brošová, Trnková
Do fotogalérie bol pridaný nový album Základné kolo vybíjaná.