Zber bateriek
Naša škola sa zúčastňuje projektu „Zbieram baterky „.V šk. roku 2020/2021 sa vyzbieralo 123 kg použitých batérii a 40 požitých žiariviek, ktoré sa odovzdali na recykláciu.
Najaktívnejší žiaci boli odmenení:
1. miesto Matej Gvoždiak 822 kusov bateriek
2. miesto Sára Miškolciová 496 kusov bateriek
3. miesto Nelka Klačová 403 kusov bateriek
4. Lujza Hlúbiková 400 kusov bateriek
5. Lucia a Kristína Rezbárikové spolu 380 kusov bateriek
Srdečne gratulujeme výhercom.
Ďakujeme všetkým žiakom a rodičom za spoluprácu a považujeme to za veľmi dôležité, aby žiaci dostávali pozitívnu a spätnú väzbu v súvislosti s ochranou životného prostredia.
Aj naďalej pokračujeme v tomto školskom roku v zbere použitých batérii, žiariviek, starých mobilov, záložných zdrojov PC...
